Perfumeria Euphoria świadczy usługi w zakresie handlu markowymi perfumami. Nasza firma gwarantuje, że wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie to oryginalne, pełnowartościowe oraz wolne od wad markowe kosmetyki renomowanych firm

Nasza perfumeria wie, iż sukces należy budować przede wszystkim na zaufaniu i zadowoleniu klientów. Postępujemy zawsze zgodnie z kodeksem etycznym, który kładzie nacisk na profesjonalizm i orientację na klienta. Ponadto głównym celem Euphorii jest długoterminowe zadowolenie klientów.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa (Dz.U. z 2003 r. nr 119, poz. 1117), sprzedaż produktów nieoryginalnych jest zakazana i stanowi przestępstwo.

DOSTAWA

Przesyłki nadawane są kurierem DHL w ciągu 24h od dokonania transakcji. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zakupionego towaru.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz dokonywać zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz złożyć zamówienie przez telefon.

PŁATNOŚCI

Za dokonany zakup możesz zapłacić poprzez bezpieczny i szybki system płatności DotPay, co gwarantuje wysyłkę towaru w ciągu 24h.